Kurumsal

HAKKIMIZDA

MG İNŞAAT YAPI

2002 yılında Gaziantep’te faaliyetlerine başlayan MHG Yapı, inşaat sektörü ve çeşitli yapı alanlarında teknik destek ve mühendislik deneyimiyle hizmet verirken, tamamladığı her yeni proje ile de yaşama değer katan ve yaşamı hep daha ileri götürmeyi hedefleyen profesyonel bakış açısıyla sağlam değerler inşa etmeyi hedeflemektedir.

Mutlu, huzurlu ve güzel bir yaşam için hep ileriyi hedefleyen hizmet anlayışıyla ulaştığımız her müşterimize yeni değerler sunmakla beraber; değerler zincirinin vazgeçilmezi olmak için çaba sarf etmekteyiz. Müşterilerimizle güvene dayalı bir ilişki kurarak uluslararası düzeyde projeler geliştirmekteyiz.

VİZYONUMUZ

İnşaat alanında yenilikleri takip ederek insanların ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte eserler ortaya koymak, çalışmalarımızda güvenli bir iş ortamı oluşturmak, daima mükemmeli arayan bir iş kültürü ile sektöründe en iyi olmak, sosyal sorumluluk anlayışı ile ülke ekonomisine toplumsal hayata katkıda bulunmaktır.

MG İNŞAAT YAPI

MİSYONUMUZ

MG İNŞAAT YAPI

Faaliyette bulunduğumuz inşaat sektöründe tüm yasal şartlara uymak, müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümler üreterek memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak, taahhüdümüz altında olan projeleri zamanında ve standartlara uygun tamamlamak,

Tedarikçiler ve taşeronları kalite sisteminin bütünü içersinde değerlendirip hep birlikte sürekli iyileştirmeyi amaçlamak, teknolojik gelişmeleri takip etmek ve uygulamak, iş güvenliği konusunu birinci dereceden önemli kılmak ve geliştirmek, projelerimizde mümkün olduğu ölçüde çevre dostu malzemeleri kullanmak ve çevreye saygılı olmak şirketimizin misyonu ve kalite politikasıdır.

İNSAN KAYNAKLARI

Şirketimiz ileriye dönük hedef ve stratejileri doğrultusunda, organizasyon yapısını dinamik tutarak, değişimlere hazır olmayı sağlamakta.

Kurumsal başarıya ancak eğitim düzeyi yüksek, yeniliklere ve değişimlere açık, girişimci, enerjik, bireysel gelişimi ilke edinmiş ve şirket gelişimini hedefleyen çalışanlarla ulaşacağına inanan şirketimizde personel memnuniyetini üst noktada tutmayı hedeflemek.

Çalışanlarımıza profesyonel bir iş ortamı sağlamak ve gelişimi için fırsatlar sunmak.

Ekibimize katılmak için bize CV'nizi yollayın lütfen. Gönder

MG İNŞAAT YAPI

iyi inşaa ettiğimiz şeylerden biri de güvendir.